Hírarchívum

2018-06-11

Regionális Judo Verseny Kaszó

Eredmények:
-Aranyérmesek: Szabó Villő, Novák Bence, Tamás Norina, Nagy Kornél, Habda Bence, Weinausz Péter, Lődri Dániel, Herczeg Valter, Binger Ákos, Herczeg Zsombor, Kovács Olivér, Nagy Olivér
-Ezüstérmesek: Paizs Mira, Dombai Bertold, Tamás Levente, Karádi Barnabás
-Bronzérmesek: Gyulai Eliza, Szabadics Hunor, Márfi Benedek, Köveskáli Zója, Szabó Gellért, Vaska Botond, Kele Julianna, Garamszegi Bálint, Köveskáli Regő, Bécsi Tamás, Paizs Mercédesz






2018-05-15

Diák C és Ifjúsági Országos Judo Diákolimpia döntő





2018-05-08

Dél-Dunántúli Regionális Judo Verseny

Eredmények:
Aranyérmesek: Mércz Samu, Weinausz Péter, Herczeg Valter, Binger Ákos, Karádi Barnabás 
Ezüstérmesek: Paizs Mira, Márfi Benedek, Nagy Kornél, Habda Bence, Tamás Levente, Kele Julianna, Garamszegi Bálint, Nagy Olivér
Bronzérmesek: Szabó Villő, Dombai Bertold, Tamás Norina, Novák Bence, Szabadics Hunor, Gyimes Mira, Gyimes Márton, Lődri Dániel, Szabó Gellért, Vaska Botond, Herczeg Zsombor, Bécsi Tamás, Kovács Olivér

Gratulálunk!






2018-04-26

Házibajnokság





2018-04-26

Zalaegerszegi Regionális Utánpótlás Verseny

Aranyérmes: Tamás Norina, Habda Bence, Weinausz Péter, Lődri Dániel, Herczeg Valter
Ezüstérmesek: Szabó Villő, Paizs Mira, Novák Bence, Szabadics Hunor, Binger Ákos, Nagy Olivér
Bronzérmesek: Dombai Bertold, Márfi Benedek, Tamás Levente, Szabó Gellért, Kele Julianna, Nagy Olivér
5. helyezett: Kovács Olivér
7. helyezett: Novinszki Péter

Gratulálunk!






2018-04-09

Barcs 2018

Eredmények:
- Aranyérmesek: Tamás Levente, Lődri Dániel, Vaska Botond, Herczeg Valter, Herczeg Zsombor, Köveskáli Regő, Nagy Olivér
- Ezüstérmesek: Paizs Mira, Tamás Norina, Nagy Kornél, Weinausz Péter, Dervalits Boldizsár
- Bronzérmesek: Szabó Villő, Mércz Samu, Novák Bence, Szabadics Hunor, Köveskáli Zója, Szabó Gellért, Köveskáli Regő
4. helyezett: Márfi Benedek, Kele Julianna
5. helyezett: Kovács Olivér, Garamszegi Bálint
7. helyezett: Bécsi Tamás

A 2017-es eredményei alapján Kele Juliannát díjazták a régió legeredményesebb judokái között.






2018-02-12

43. Pokal Kupa Lendva

Eredmények:
Aranyérmesek: Gyimes Mira, Herczeg Valter, Garamszegi Bálint
Ezüstérmesek: Mércz Samu, Köveskáli Zója, Tamás Levente, Bécsi Tamás
Bronzérmesek: Vaska Botond, Kele Julianna
5. helyezettek: Gyimes Márton, Köveskáli Regő, Nagy Olivér
7. helyezett: Karádi Barnabás
Kovács Olivér nem ért el helyezést.
Gratulálunk!







2018-02-06

Serdülő B Diákolimpia

Eredmények: Garamszegi Bálint (-55 kg) 5., Bécsi Tamás (-55 kg) 7. helyezett.





2018-02-06

III. Molnár Franciska Emlékverseny

Érmesek: Kele julianna, Herczeg Zsombor, Nagy Olivér





2017-12-04

Nagykanizsai Judo Klub RÖNTGEN KANIZSA eredményei

Eredmények:
Serdülő A OB Siklós: Herczeg Zsombor 7. helyezett
Felnőtt III. oszt. OB: Paizs Mercédesz
Serdülő fiú csapatbajnokság UTE: 9. helyezés. 






2017-11-13

Felnőtt II. Osztályú OB Budapest





2017-11-13

Diák C OB Százhalombatta

Eredmények:
Lődri Dániel (-39kg) 7. helyezett, Szabó Gellért (-42kg), Vaska Botond (-45kg) helyezetlen.






2017-11-09

Országos Bajnokság Győr

Eredmények:
Nagy Olivér (-66kg) 3., Völgyi Milán (-73kg) 7. helyezés.
Nem értek el helyezést: Bécsi Tamás, Köveskáli Gergő, Herczeg Zsombor, Garamszegi Bálint.






2017-10-04

Atom Kupa Paks

Eredmények:
Diák C Magyar Kupa: Vaska Botond (45kg) 3., Lődri Dániel (42kg) 4. helyezett,
Diák A Magyar Kupa: Kele Julianna (41kg) 4. helyezett.,
Serdülő: Herczeg Zsombor (40kg) 3. helyezett,
Ifjúsági: Paizs Mercédesz (48kg) 5. helyezett.
Karádi Barnabás, Mód Zalán, Dervalits Boldizsár nem értek el helyezést.
Gratulálunk!






2017-09-25

Misina Kupa Pécs 2017.09.16.





2017-08-31

Suzuki World Judo Championships Budapest

Összesen 126 ország 731 versenyzője, 291 nő és 440 férfi lép tatamira. A selejtezők minden nap 10:00-tól, az érmes mérkőzések pedig 16:00-tól kezdődnek.





2017-06-22

Megkezdődött a Judo Tábor





2017-05-23

III. Somogyszobi Regionális Rangsor Verseny Kaszó

Eredmények:
Aranyérmes: Herczeg Valter, Garamszegi Bálint, Herczeg Zsombor, Köveskáli Regő, Nagy Olivér, Dervalits Boldizsár
Ezüstérmes: Tamás Norina, Mércz Sámuel, Gyimes Mira, Nagy Kornél, Tamás Levente, Vaska Botond, Szabó Gellért, Kele Julianna, Völgyi Milán, Mód Zalán, Paizs Mercédesz
Bronzérmes: Szabadics Hunor, Gyulai Eliza, Köveskáli Zója, Novinszki Péter, Lődri Dániel, Novonszki Norbert, Bécsi Tamás, Karádi Barnabás, Kovács Olivér, Kis Alex.

Mindenkinek gratulálunk!






2016-06-09

Országos szakmai verseny II. helyezés

Gratulálunk!





2016-06-08

Judokáink Zalaegerszegen és Győrszentivánon

Eredmények:
Aranyérmesek: Gyulai Eliza, Köveskáli Zója, Vaska Botond, Herczeg Zsombor, Nagy Olivér, Mód Zalán
Ezüstérmesek: Tamás Norina, Mércz Samu, Gyimes Mira, Nagy Kornél, Tamás Levente, Lődri Dániel, Kele Julianna, Kovács Olivér
Bronzérmesek: Szabadics Hunor, Dervalits Balázs, Weinausz Péter, Szabó Gellért, Köveskáli Regő, Karádi Barnabás, Kis Alex, Dervalits Boldizsár.

Előtte napon Győrszentiván adott helyet a Junior OB-nek, ahol Szabó Mátyás 55 kg-ban 7. helyezett lett.

Mindenkinek gratulálunk!






2016-06-07

Judókáink Barcson

Judókáink jobb eredményei:
Aranyérmes: Mód Zalán 
Ezüstérmes: Köveskáli Zója, Kele Julianna, Lődri Dániel, Nagy Olivér  
Bronzérmes: Gyimes Mira, Dervalits Balázs, Vaska Botond, Köveskáli Regő, Kovács Olivér, Dervalits Boldizsár

Gratulálunk!







2016-06-06

26. JUDO CUP SAMOBOR

Jobb eredményeink:
Ezüstérmes: Köveskáli Zója, Tamás Levente, Köveskáli Regő
Bronzérmes: Herczeg Zsombor, Nagy Olivér

Gratulálunk!






2016-06-05

2017.02.11.Lendva

Eredmények:
Aranyérmes: Nagy Kornél, Tamás Levente, Herczeg Zsombor, Köveskáli Regő, Kovács Olivér
Ezüstérmes: Köveskáli Zója, Kele Julianna
Bronzérmes: Garamszegi Bálint

Gratulálunk!






2016-06-04

Serdülő B Diákolimpia UTE

Eredmény: 55 kg Nagy Olivér 3. helyezett.





2016-06-03

Belügyes Bajnoki címét megvédte Mihovics Szabina

Szabina a 63 kg-os súlycsoprtban indult, amelyben tízen léptek tatamira. Mind a négy ellenfelét ipponnal győzte le. Emellett a legtechnikásabb női versenyzőnek felajánlott díjat is megkapta.
Gratulálunk!






2016-05-08

Lika Kupa Zágráb

Helyezések:
U14-34 kg: Herczeg Zsombor 3.
U14-55 kg: Nagy Olivér 3.
U16-55 kg: Kis Alex 5.
U10-30 kg: Nagy Kornél 7.
U10-46 kg: Tamás Levente 7.
U12-42 kg: Keller Ádám 7.
U14-42 kg: Köveskáli Regő 7.
Gratulálunk!






2016-05-08

Judo MEFOB 2016

Eredmények:
70 kg:Mód Jordána 3. helyezés
57 kg:Bathó Vanessza 7. helyezés






2016-05-07

2. és 5. hely a Felnőtt OB-n

Eredmények:
52 kg: Mód Saron 2. helyezés
70 kg: Mód Jordána 5. helyezés.
Gratulálunk.






2016-05-02

Bronzérem a Magyar Bajnokságban

2016.09.28-án Nagykanizsán megszerezte  erősen fiatalított csapatunk az értékes 3. helyet. Gratulálunk a sikerhez.





2016-04-22

Diákolimpia Cegléd

Jobb helyezések:

Herczeg Zsombor 3. helyezés
Kele Julcsi 5. helyezés
Nagy Olivér 7. helyezés

Gratulálunk!






2016-04-20

Softball: két győzelem

Eredmények:
RÖNTGEN KANIZSA Ants-Óbuda Amasons 25:3
Óbuda Amasons-RÖNTGEN KANIZSA Ants  1:13







2016-04-20

6 érmes helyezés

Az érmesek eredményei:
Ezüstérmes: Tamás Levente (U10-46 kg), Keller Ádám (U12-38 kg), Kis Alex (U16-46 kg)
Bronzérmes: Nagy Kornél (U10-46 kg), Vaska Botond (U10-38 kg), Dervalits Boldizsár (U16-73 kg).






2016-03-24

Támogatás az EB válogató megrendezéséhez

A házigazda Zemplénesek mindkét női számban az élen végeztek, összesen öt érmet szereztek. A kupán 5 egyesület 110 versenyzője vett részt.
A rendezvény sikeres lebonyolításához a Röntgen Kanizsa Kft. is hozzájárult támogatásával.






2016-03-17

Barcs DDRV (2016.03.12)

A Nagykanizsai Judo Klub-RÖNTGEN KANIZSA csapata 13 fővel vett részt a barcsi regionális versenyen.

Eredmények:
Aranyérmes: Mód Jordána, Nagy Olivér, Kis Alex, Szabó Mátyás
Ezüstérmes: Mód Saron, Keller Ádám, Karádi Barnabás, Kovács Mátyás, Mód Zalán, Sólyomvári Dávid
Bronzérmes: Nagy Barnabás, Korcsmáros Dávid, Dervalits Boldizsár

A 2015. év legeredményesebb diák versenyzője díjat Nagy Olivér kapta a csapatból.

Gratulálunk mindenkinek!





2016-03-01

25. International Tournament Samobor (2016.02.27)

Eredmények:
Lányok:
U10-25 kg Korcsmáros Luca 2. helyezett
Fiúk:
U10-24 kg Sipos Barnabás 1. helyezett
      -27 kg Nagy Kornél 3. helyezett
      -34 kg Lődri Dániel 7. helyezett
      -38 kg Vaska Botond 3. helyezett

U14-30 kg Herczeg Zsombor egyedül volt, de dícséret illeti, mert fegyelmezetten hozta a súlyát és egy súlycsoporttal feljebb is helytállt
      -34 kg Herczeg Zsombor 3. helyezett
      -55 kg Nagy Olivér 9. helyezett

Gratulálunk mindenkinek!





2016-02-16

Mozgalmas hétvége a judosoknál

A nagyok (Kis Alex, Szabó Mátyás, Sólyomvári Dávid) Veszprémben jártak az ifi OB-n. Sajnos, ezúttal értékelhető eredményt nem sikerült egyikőjüknek sem elérnie, bár Matyi jól dolgozott és kevésen múlott a pontszerzés.

A kisebbek a 41. Lendva Kupán jártak és jól szerepeltek.
Aranyérem: Tamás Levente, Mód Zalán
Ezüstérem: Korcsmáros Luca, Keller Ádám
Bronzérem: Vaska Botond, Lődri Dániel, Korcsmáros Dávid, Nagy Olivér

Gratulálunk!





2016-01-14

Lendava Kupa 2016.01.09.

A nemzetközi versenyen 40 egyesület 290 sportolója indult.
Eredményeink: 4.helyezett Kis Alex, 5. helyezett Nagy Olivér, 7. helyezett Karádi Barnabás és Herczeg Zsombor.






2015-12-17

Civil





2015-12-07

Csapatépítő tréning

Az Ügyvezető, Gyimes Gyula Zoltán értékelte a 2015-ös évet. Mikulás esti játék következett, amelyben minden dolgozó aktívan részt vett. Vacsorával, tánccal és karaokeval jó hangulatban zajlott a hajnalig tartó buli.







2015-12-04

Elnökségi ülés

A MAROVISZ Elnöksége december 2-án kihelyezett üléssel tisztelte meg RÖNTGEN KANIZSA Kft.-t.
Az ülésről a Kanizsa TV is tudósított.



Elnökségi ülés videó


2015-11-30

Országos szintű elnökségi ülés.

A Magyar Roncsolásmentes Vizsgálati Szövetség (MAROVISZ) soros elnökségi ülését Nagykanizsán Berek köz 7. szám alatt a RÖNTGEN KANIZSA Kft. Anyagvizsgáló Laboratóriumában tartja 2015. december 2-án 11 órától.





2015-04-24

A próba hír címe

A próba hír részletes szöveg